top of page

Iveta Morávková

Péče o dárce

Jsem Ivet,

téma ochrany naší planety a práv zvířat je mojí nedílnou součástí. Stala jsem se vegetariánkou ještě v době, kdy jediné bezmasé jídlo byl smažák, recyklovala jsem, když v celé naší vesnici byl jen jeden kontejner na tříděný odpad (většinou poloprázdný) a i přestože má první pracovní zkušenost byla v korporátu, brzy jsem pochopila, kam patřím - do nezisku :)

Vždy pro mě bylo důležité, aby práce kterou dělám, dávala smysl. V MOMENTĚ, kdy jsem objevila příležitost stát se součástí tohoto týmu, ani vteřinu jsem neváhala. Protože skloubení udržitelnosti a podpory dalších neziskovek, které pomáhají lidem, zvířatům i přírodě, mi přijde naprosto geniální.

MOMENTálně mám na starost péči o dárce - jak individuální tak firemní. Hlavním úkolem mé mise je zlepšování kvality darů, spolupráce s firmami, které se pro nás rozhodnou uspořádat sbírku nebo poslat své přebytky do oběhu. Díky našim dárcům a firmám můžeme předcházet vzniku textilního odpadu a tak šetřit omezené zdroje naší planety.  Za to vám všem patří neskutečný dík!

Pokud máte dotazy na věci, které nám můžete darovat, jejich stav, způsob darování, nebo uspořádání sbírky. Neváhejte se na mě obrátit. Ráda zodpovím, protože díky vám bude Svět lepší :)


+420 773 070 482

Iveta Morávková
bottom of page