top of page

Přijďte na Cirkulární víkend do ostravské IKEA

Aktualizováno: 16. 9. 2023

IKEA Ostrava pořádá tento týden ve dnech 25. - 27. srpna Cirkulární víkend. A my budeme součástí společně s našimi parťáky z dlouhodobě podporované organizace Kola pro Afriku. Stavíte se za námi?Přines, vyměň, odnes. Takové je heslo letošního ročníku Cirkulárního víkendu pořádaného IKEA. V tomto duchu budete moci měnit nábytek a doplňky této značky. Velké část včetně doprovodného programu proběhne ve venkovním stanu od 10 do 18 hodin. Náš momentí stánek bude jako loni před vstupem do toho velkého.


"Dostali jsme příležitost být součástí dalšího zajímavého eventu pořádaného ostravskou IKEA. A jak to bývá zvykem, věnujeme kompletní výtěžek z této prodejní akce jedné z našich dlouhodobě podporovaných organizací. Tentokrát zákazníci a dárci podpoří svými nákupy Kola pro Afriku, jejichž sídlo je v Ostravě," říká Markéta Soukupová ředitelka Momentu.


Pomáháme dětem v Gambii na jejich cestě ke vzdělání! To je ústřední slogan organizace Kola pro Afriku. Velká část práce však probíhá na území Česka. Bez toho by to nefungovalo. Do aktivit jsou zapojeni třeba také odsouzení z věznice v Heřmanicích. A věděli jste, že Kola pro Afriku mají taky vlastní e-shop? Koupíte tam repasovaná kola, která se chystají v Ostravě. Vybírat můžete na Kolaprokola.cz.


Chcete nám do IKEA donést dary, Budeme rádi. Mějte prosím na paměti, že méně je pro nás skutečně více. :) Dary prodáváme a proto musí být ve skvělém prodejním stavu - čisté, bez fleků, poškození, onošení a s funkčním zipem. Děkujeme!


101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page