top of page

Pokřtili jsme Moment na Žižkově!

První únorové pondělí jsme otevřeli dveře dalšímu Momentímu obchodu na pražské půdě a poslední dubnový čtvrtek ho pokřtili.

Přivítali jsme nový charity shop na Žižkově.Prodejní prostory po bývalé prodejně potravin jsme převzali ke konci loňského podzimu. Velkou část náročnější rekonstrukce jsme stihli do konce ledna. Poté naše kolegyně v čele s ředitelkou Markét udělaly vše pro to, aby byl obchod připravený pro otevření začátkem února.

Během prvních tří měsíců provozu se obchod krásně zaběhl, jsme přívítali první zákazníky i štědré dárce a začali úspěšně roztáčet cirkulární kola oblékání na Žižkově.


Protože všechny začátky jsou krásné a práh je místo k zastavení, pořádáme rádi křty našich nových obchodů. Přiťukneme si bublinkami, přestřihřeneme kravatu a pošleme pozitivní slova a energii do příštích zítřků, aby se obchodu krásně dařilo.


"Mám velikou radost, že se nám podařilo otevřít i v Praze vlajkovou loď - krásnou prodejnu s prostornými výlohami do rušné ulice. A nejlepší na tom je, že jsme díky tomu mohli přijmout do Momentí neziskové rodiny nového člena a začít i v rámci Prahy podporovat sociální služby." Uvedla křest Markét, ředitelka Momentu. "Veliké díky patří Nadaci Kladné nuly, která umožnila otevření nového obchodu svým finančním darem."


S novým obchodem jsme po pečlivém výběru do rodiny podporovaných neziskovek přivzali pražskou organizaci Platforma pro včasnou péči.


Věnujeme se podpoře a rozvoji včasné péče v Česku. Naším cílem je  prosazovat a hájit služby a programy poskytované ohroženým dětem a podpořit vybudování funkčního systému včasné péče u nás. 

Platforma sdružuje organizace z celé České republiky, které se v různé míře věnují včasné péči.


Katka, ředitelka Platformy nešetřila slovy radosti: "Moc se těším na společnou cestu s Momentem, protože věřím, že bude nejen o finanční podpoře, ale i vzájemném sdílení zkušeností z neziskového sektoru, díky kterému dokážeme být všichni silnější."


Proslov završil svým přáním i herec Jan Nedbal, který nám přišel popřát hodně úspěchů na budoucí cestě. Popřát a nakoupit se zastavila i Verunka Čermák Macková ambasadorka Nadace.


Najdete nás kousek od zastávky Viktoria Žižkov na ul. Seifertova 16.

Adresa obchodu je:

Seifertova 16, Praha Žižkov

zastávka Viktoria Žižkov


Otevřeno máme od pondělí do pátku v čase 9 - 18:30, o víkendu 10 -17 hodin.


TĚŠÍME SE NA VÁS!


Za pořízení fotografií mockrát děkujeme Filip Jandourek.310 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page