top of page

Budeme prodávat v ZOO Ostrava! Podpoříme slony!

Přijďte v sobotu 12. 8. oslavit Den pro slony do Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava! Budeme tam i my s Momentím stánkem. Přečtěte si, na co se můžete těšit.

Tradiční oslava Dne pro slony proběhne i letos a my se jí opět zúčastníme! Celou sobotu najdete náš Momentí stánek v ZOO Ostrava a to poblíž "náměstíčka" (u koz a hřiště).


Dvojnásobná radost!

Nakup a podpoř slony. Ve stánku si budete moct nakoupit nejen oblečení se zvířecími motivy a potisky, ale i plyšáky, hračky, knihy a další doplňky. Co je však důležité? Skutečně celá částka z prodeje poputuje na účet organizace Save-elephants, z. s. Neziskovku, vedenou třineckým rodákem Arthurem Sneigonem, podporuje Moment dlouhodobě.


"Věříme, že dobročinná prodejní akce bude mít úspěch a vybrané peníze zase pomohou o něco víc Arthurovi a jeho lidem při záchranných misích a osvětových aktivitách nejen v Africe," říká Markéta Soukupová, ředitelka Momentu.


Vyrob si suvenýr!

Jste výtvarné duše? Tak to si nenechte ujít kreativní workshopy. Jsou součástí našeho prodejního stánku. Dagmarka si nachystala tvoření nejen pro děti, ale i pro starší. Přijďte se přesvědčit, jak je jednoduché vyrobit šperk ze starého oblečení. Třeba Vás to inspiruje k další upcyklaci textilu.


Detaily o akci hledejte také tady na stránkách ZOO Ostrava.


Moc se na Vás těšíme!

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page