top of page

21.000 korun pro Save Elephants!

Sobotní Den pro slony slavil v ostravské Zoologické zahradě a botanickém parku velký úspěch. Nádherné počasí, obrovská návštěvnost a zájem návštěvníků podpořit dobru věc byly zárukou povedené akce.21 000 korun!

Návštěvníci si mohli nakoupit tematické oblečení, hračky a doplňky. Zvlášť velký zájem byl o hračky, které k nám do Momentu můžou dárci nosit nebo zasílat přes Zásilkovnu zdarma. Zájemci si také mohli vyrobit vlastní upcyklovaný šperk nebo sloní závěs z džínoviny.


"Zájem o dobročinný nákup a podporu záchrany slonů byl rekordní. Dokázali jsme prodat věci za 21.000 korun. Celkovou částku tak posíláme na účet organizace Save elephants. Srdečné díky všem," vzkazuje Markéta Soukupová, ředitelka Momentu, všem přispěvatelům.


"Jste neskuteční. Paráda a fantazie. Moc děkujeme!"

"Jste neskuteční. Paráda a fantazie. Moc děkujeme," vyjadřuje díky všem dárcům a organizátorům Arthur Sniegon, zakladatel Save elephants z.s. To, jak peníze pomáhají ve střední Africe se můžete dozvědět tady na stránkách organizace.


"Velké díky patří také Zoologické zahradě a botanickém parku za skvělou organizaci celé akce a možnost mít zde stánek Momentu," dodává Markéta.Foto: Monika Vlčková44 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Комментарии


bottom of page